Хитлер и неговите секс кукли!

15 јуни, 2020
HTB16mXmah2rK1RkSnhJq6ykdpXaK.jpg_q50

Во 1941 година, нацистичкиот диктатор му наредил на данскиот лекар Олен Ханусен да ја усоврши првата светска секси кукла на надувување – пишува италијанско списание. Куклата требало да ги задоволи сексуалните потреби на германските војници кои во спротивно ќе оделе во бордели, каде би можеле да добијат сексуално преносливи болести) или, уште полошо, да комуницираат со жени кои не се ариевки.

Хитлер лично ги утврдил димензиите и дизајнот: „природна големина, бела кожа, руса коса, сини очи, висина 1,76 метри, големи усни и гради“.

Офицерот, дирекно надлежен за овој проект, бил – Хајнрих Химлер.

Д-р Рудолф Шаерхајмер, психијатар кој помогнал да се развие прототипот, напишал дека маж нема да замени жена со кукла сè додека техничарите не постигнат стандардизиран квалитет: „Синтетичкото ткиво мора да биде исправно. Телото мора да биде флексибилно и подвижно, а органите мора да се чувствуваат апсолутно реално “.

Планот никогаш не бил спроведен затоа што фабриката наменета за

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi