Холивуд на нозе Бред Пит и Лејди Гага заедно?!

21 ноември, 2020
bradxgaga

Имаме нов пар?

По хитот во 2018 година „A Star is Born“ каде што глумеше заедно со еден од најпопуларните актери во Холивуд, 45-годишниот Бредли Купер, 34-годишната пејачка и текстописец Лејди Гага повторно се врати на филмското платно. Имено, според „Entertainment Times“, пејачката наводно била земена за улога во филмската адаптација на романот „Maria Beetle“, која треба да го види светлото на денот кон крајот на 2022 година, а со музичарката, главната машка улога треба да ја игра холивудски заводник, 56-годишниот Бред Пит.

Иако сè уште нема официјална потврда за овие тврдења, како што појаснуваат споменатите медиуми, прашање е на моментот кога Дејвид Лејч, режисерот на филмот, чиј работен наслов е „Bullet Train“, ќе ги објави имињата на главните актери кои треба да бидат Лејди Гага и Бред Пит. . Иако ова ќе биде нејзина прва соработка со гореспоменатиот режисер, но и со славниот актер, како што пишува порталот, гласините за филмот веќе го предвидуваат нејзиниот успех, еднаков на оној што го постигна работејќи со Бредли.

Исто така, со оглед на неверојатната хемија што ја постигна со нејзиниот последен филмски партнер, која со месеци шпекулираше во јавноста дека е пренесена во реалниот живот, а некои отидоа дотаму што ја обвинија за крај на врската на Бредли со манекенката Ирина Шајк, фановите сега се прашуваат дали истото ќе се случи кога Гага ќе се појави на филмското платно заедно со Бред.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi