Холивудскиот актер во неверување: Полицијата го бара Морган Фримен за грабеж и насилство!

11 декември, 2020
морган

Полицијата во Ворвикшир, Велика Британија издаде налог за апсење на 22-годишниот Морган Фримен за грабеж, изнуда и насилство.

Младиот Британец, кој има исто име и презиме како познатиот холивудски актер, создаде целосен хаос во градот Нанитон, по што „исчезна како да го лапна земја“.

„Младиот човек е висок околу 175 сантиметри, има руса бојадисана коса и тетоважа на десната рака. Кој го забележал, нека каже веднаш. „Морган Фримен може да биде вооружен и сигурно многу опасен“, рече полицијата од Нанитон.

Сликата и вестите за Морган Фримен веднаш се појавија на сите социјални мрежи со „непостојана“ титула што дури стигна и до актерот.

„Вистинскиот“ Морган Фримен не се рекламираше на овој начин на мрежите, но од Холивуд пристигнуваат вести дека тој се смеел поради ова, како и дека на почетокот бил збунет.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris