Холивудскиот шармер очекува четврто дете со 20-години помладата асистентка од која не се разделува

9 јули, 2020
dfgh


Холивудскиот актер Џош Бролин и неговата 20 години помлада сопруга Кетрин Бролин го очекуваат своето второ дете, а среќните вести ги објавија на социјалните медиуми.


Веќе истиот ден, тие беа снимени на патување на една од плажите во Малибу, а 32-годишната Кетрин веќе може да се види со стомак, кој го истакна во тесен црвен фустан. Двојката се чинеше многу заљубена, а Џош не можеше да одолее да се гали и да разменува нежности со неговата љубоб. „Бролините се зголемуваат. Нашето мало декемвриско бебе е на пат“, напишала Кетрин возбудено покрај фотографијата на која позира со малата ќерка.


Двојката е во брак од 2016 година, тие се запознале кога работела како негова асистентка, а заедно тие веќе имаат ќерка, Вестлин.Ова е негов трет брак, а пред тоа беше оженет со Алис Адер, со која го има 32 -годишниот син Тревор и 36-годишната ќерка Еден и со Дајана Лејн.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi