Холивудските ѕвезди ја покажаа својата добра страна: еве кои парови посвоиле деца од разни делови на светот!

31 мај, 2020
деца

Aнџелина Џоли и Бред Пит имаат три посвоени деца, два сина и ќерка, а по нив имаа три биолошки деца, ќерка и близнаци – момче и девојче.
Актерката ги носи децата на сите патувања и јавни настани и ги едуцира дома.

Нејзината колешка Шарлиз Терон е самохрана мајка на две деца. Таа посвои син во 2012 година, а ќерка во 2015 година. Актерката минатата година откри дека нејзиниот син расте како трансродова личност и дека има целосна поддршка во тоа.

Кетрин Хајгл и нејзиниот сопруг Џош Кели посвоија две ќерки – едната од Јужна Кореја, а другата од Америка. Овој пар подоцна имал биолошки син.

Сандра Булок посвои син од Њу Орлеанс во 2011 година. Открила дека го сторила тоа поради големиот ураган Катрина.

Мадона е рекордер, таа посвои четири од нејзините шест деца. Таа му даде љубов, среќа и дом на својот син во 2006 година, нејзината ќерка во 2009 година и нејзините близнаци во 2017 година. Како знак на благодарност за нејзините деца, таа изгради детска болница во Малави. Мадона има и две биолошки деца, ќерка со своето поранешно момче Карлос Леон и син од бракот со режисерот Гај Ричи.

Хју Џекман и неговата сопруга Дебора Ли Фернес решија да посвојат откако Дебора имаше два абортуси. Тие сега се родители на две деца: син и ќерка.

Џејми Ли Кертис и нејзиниот сопруг посвоија деца откако неколку години имаа потешкотии во зачнувањето. Денес актерката е мајка на ќерка и син. Шерил Кроу е самохрана мајка на две момчиња. Пејачката рече дека ги посвоила своите синови не затоа што не може да има свои деца, туку затоа што сакала да помогне некому.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi