Хорор во куќата на омилената водителка. Побегнала од домот по кражбата

25 јули, 2020
Untitled-1-Recovered


Домашните провалници и кражби од дома се најчести кривични дела, а жртвата може да биде секој граѓанин. Но, таа шанса се зголемува ако сте доста богати и славни. Најновата жртва на провална кражба е американската комичарка, телевизиски презентер, актерка и писателка Елен Деџенерис, чиј дом во Санта Барбара бил на мета на провалници на почетокот на јули. „Случајот во моментот го водат форензички техничари и детективи, а единствено што можеме да кажеме засега е дека повеќето од скапиот накит и часовници исчезнаа од куќата“, рече шерифот кој го води случајот.

„Елен е очајна, цел тој сјај во очите што ги имаше до неодамна го нема. Последните месеци беа многу тешки за неа, и сега и се случи ова грабеж, што ја вознемири и и всади страв во коските “, изјави извор близок на 62-годишната комичарка кој живее во ограбената куќа со својата 47-годишна сопруга Порција де Роси. Да потсетиме дека неодамна, таа е обвинета за лошо однесување кон вработените, но и кон нејзината сопруга, која страда од емоционално насилство од нејзина страна.

IZGUBILA JE PRVU LJUBAV U NESREĆI, ŽIVELA U BEDI, A DANAS JE SVET ...
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris