Ховерборд со вистински тркала од Формула 1

26 мај, 2020
Насловна

Овој ховерборд кој најде инспирација во Формула 1 изгледа потполно кул.

Тој има „нос“, предни крила и спортски линии кои покажуваат дека тој привлече инспирација од Формула 1, но нема вистински тркала што се користат во Формула 1, нели? Не, не е така.

Дали сакате ховерборд со вистински тркала од Формула 1? Како што звучи лудо, можно е – ако го направите она што го стори јутјуберот The Q.

Најновиот проект дизајниран од страна на The Q е ховерборд со тркала и гуми од Формула 1 кои се премногу големи за него.

И, најважно од сè, овој ховерборд изгледа прилично добро.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi