Храбра промена на Ана Кокиќ: Збогум на долга коса, сега тоа е вистинска секси опасност!

21 мај, 2020
Naslovna

Драстичната промена на Ана Кокиќ што се осмели да ја направи после карантинските денови, ги шокираше и воодушеви многумина во исто време!

Ана се збогува со долгата руса коса за која беше препознатлива пред години и се приклучи на клубот на секси жени со – кратка коса.

Тоа е драстично пократка модерна фризура, а Ана веднаш се фалеше за промената што не би се осмелиле сите нејзини колеги на социјалните мрежи.

И, не само што е задоволна од новиот изглед, туку и нејзините фанови се презадоволни, што ги изразија во коментарите што и ги напишале.

Ова е првпат Ана да има кратка коса во кариерата, а таа остана верна на сината боја дури и по толку години.

Со ова, таа се приклучи на клубот на секси жени со кратки фризури, а вие ќе се согласите со нас дека изгледа женствено, елегантно, гламурозно и … опасно.

Ана со нова и стара фризура: