Хулио Иглесијас (76) во Пунта Кана фатен со минимум 40 години помлади девојки, а жена му никаде на повидок

20 август, 2020
Annotation 2020-08-18 163818

Уште како дете, Хулио доживеа несреќа, и тој сè уште ги чувствува последиците денес, неколку децении по истата во која скоро остана без рака.

Шпанскиот заводник и пејач Хулио Иглесијас ќе наполни 77 години за нешто повеќе од еден месец, што не го спречува целосно да ужива во животот.

Имено, тој беше фотографиран како отежнато шета долж доминиканските плажи во друштво на две многу помлади девојки.

Неговиот шарм очигледно не бледне, и покрај фактот дека тој не е на прагот на деветтата деценија од неговиот живот, очигледно е дека девојките сè уште го сакаат.

Две згодни девојки очигледно уживаа со пејачот на неговата приватна плажа, а во моментот кога се фотографирани, се гледа како убавите девојки му помагаат да стигне до морето.

Она што се прашуваат многу од светските медиуми е што ќе каже Миранда (54), жената на Хулио, со која живее веќе три децении.

Да потсетиме, Хулио имаше ужасна несреќа како мало момче кога скоро изгуби половина од десната рака, сепак, угледниот лекар и кардиохирург Дентон Артур Кули успеа да му ја спаси раката.

Погледнете ја фотографијата од плажа каде двете згодни девојки му помагаат на Хулио да стигне до морето, подолу:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris