И по петтиот брак, таа не ја изгуби вербата во љубов: Памела Андерсон е во врска со нејзиниот телохранител!

6 септември, 2020
памела 2

Памела Андерсон го обожава телохранителот Ден Хејхурст, и тие често беа заедно за време на пандемијата.

Sвездата на Baywatch, Памела Андерсон (53) повторно се бакнува откако нејзиниот последен брак траеше само 12 дена.

Во јануари, Памела се омажи за продуцентот Џон Петерс (75), а потоа ја запрепасти јавноста со нивната љубовна несреќа. Платинестата убавица сега е, како што пишуваат американските медиуми, во врска со нејзиниот телохранител Ден Хејхурст.

“Двојката е веќе некое време и Памела е многу среќна. Тие беа заедно додека пролетта владее пандемијата на коронавируси. Тој и помага да го среди својот дом во Ванкувер”, изјави извор близок до Андерсон.

Ден е телохранител на Памела веќе две години и со текот на времето нивната деловна врска се претвори во нешто повеќе. Инаку, зајачицата Плејбој зад себе има пет неуспешни бракови, а со музичарот Томи Ли има два сина.