И тоа е можно: Лилјак не може без лимон, го краде каде и да го види (ВИДЕО)

8 август, 2020
limun

Жител на бразилскиот град Убатуба ја поставил својата GoPro камера пред куќата затоа што забележал дека во последно време останува без лимони.

Еден намерно го преполовил и го оставил надвор да види кој го краде и зошто.

Во еден момент, една симпатичен лилјак влезе во фокусот на камерата и го „нападна“ лимонот како животот да му зависи од тоа.

Со неверојатна брзина, тој цицаше сè што имаше надвор од овошјето, што го воодушеви не само сопственикот, туку и неговите придружници.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris