И тоа се случи: Софија Вергара конечно не воодушеви со својата облека!

23 декември, 2020
софија

И покрај длабокиот џеб, најплатената актерка на денешницата, Софија Вергара, редовно ги намалува модните неуспеси, но нејзината неодамнешна трансформација пријатно ги изненади сите.


Софија Вергара можеби е една од најубавите и најплатените жени во Холивуд, но кога е модата во прашање, таа ретко се истакнува. И покрај одличните хонорари, атрактивната Колумбијка, која стана најплатена телевизиска актерка благодарение на улогата на темпераментната Глорија во серијата „Модерно семејство“, одбива да побара помош од стилист.

Sofia Vergara

Природно бујните облини и фигурата на песочен часовник на sвездата на „Модерното семејство“ често сака да ги истакнува со тесни парчиња облека.

tportal

Но, неодамна конечно имавме шанса да ја видиме во нешто сосема друго. Наместо ‘стриптиз чевел’ со платформа, убавата Колумбијка носеше пристојни сандали на потпетица со тенок ремен околу глуждот, а наместо тесен фустан овојпат, таа облече елегантно розово одело.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris