И Викторија Бекам му се потсмевa на Дејвид за чизмите кои ги носеше на нивната фотографија

9 ноември, 2020
1a794fe5-1ee7-448c-b48e-6b12934e1198

Викторија Бекам се пошегува на сметка на нејзиниот сопруг Дејвид откако на нивната заедничка фотографија носеше големи чевли.

Викторија објави фотографија со нејзиниот сопруг на Instagram, но на нејзините следбеници веднаш им паднаа во очи огромните чизми на Дејвид.

„Давид, Голијат се јави, ги сака своите огромни чизми назад“, се пошегуваа од тимот откако фотографијата на Викторија стана вирална. Други се пошегуваа дека се загрижени за Викторија затоа што таа нема „воопшто стапала“.

Но, Викторија не ги игнорираше шегите со нејзиниот сопруг, туку им се придружи. На Instagram Story, таа го спореди Дејвид со Гастон од „Убавицата и ѕверот“, а фотографијата ги насмеа нејзините обожаватели.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi