Иако има 20 години помлада девојка, зависен е од поранешната сопруга

14 јуни, 2020
intro-1496777894

Светски познатиот актер, Антонио Бандерас (59), ужива во среќна врска со неговата девојка Никол Кимпел (39). Меѓутоа, интересен податок е тоа дека тој секојдневно контактира со својата поранешна сопруга, актерката Мелани Грифит, со којашто ја има 22 годишната ќерка, Стела.

Со сопругата со којашто беше во брак од 1996та година, се разведе во 2015та, но и понатаму ја смета за дел од своето семејство.

  • “И на мене и на неа ни е тешко така лесно да ги заборавиме тие 20 години поминати во брак. Човечки суштества сме, грешиме и тоа е човечки. Егото мораме да го оставиме зад себе, без да докажуваме кој е во право. Доаѓа момент кога сè завршува и тоа мора да се прифати” – изјави актерот, кој има само пофални зборови за бракот со поранешната сопруга.

Врската со 39 годишната убавица, актерот ја започна уште во 2014та година, иако на Мелани ова премногу и пречело, решила да остане во добри односи, не само поради нивната ќерка туку и поради сите убави моменти од бракот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi