Игор ја моли Северина да остане со него. Таа донесе конечна одлука и се чини дека нема да се предомисли

24 јули, 2020
дсдс


Медиумите од соседна Србија пишуваат дека Северина решила официјално да се разведе од сопругот Игор Којиќ, и дека сака да ја заврши целата приказна на суд.

ФОТО: Северина и другарките во секси бикини и поза како „Чарлиеви ...


Игор наводно ја молел да остане со него и да размисли повеќе за разводот но се чини дека Северина донела одлука и ќе биде тешко за неа да промени нешто. Се тврди дека Игор сакала да дојде кај неа во Загреб пред да разговара, но таа одбила. Извори на српскиот таблоид тврдат дека не постои само еден проблем во нивниот брак, туку неколку , но тоа е секако една од најголемите кавги што се случија за време на карантинот поради коронавирусот во Белград. И таа кавга меѓу двајцата, но и Северина и родителите на Игор, Драган и Оља Којиќ. И додека медиумите пишуваат за кризата меѓу славните парови, Северина на своите социјални мрежи покажува извајано тело на 49-годишна возраст и објавува фотографии од Сплит, каде престојува веќе некое време и се дружи со пријателите и семејството.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi