Игор Којиќ ги прекина сите шпекулации во врска со разводот со Северина

3 јуни, 2020
severina_kojic_igor_kojic__214947__photo_E-Stock_blank

Игор Којиќ се огласи на Instagram по повод разните шпекулации во јавноста за врската со Северина кои ги полнат медиумите веќе некое време.

Тој со само една фотографија им ја затворил устата на сите злобници кои пренесувале невистини за популарниот пар.

„Љубов која не се мери со следење и лајкови на социјалните мрежи. Мој ангел, најубава душа и најдобра мајка на светот“ – напишал Игор под фотографијата.