Игор Којиќ се појави на Инстаграм после гласините за развод, еве што сподели

28 јули, 2020
Annotation 2020-07-28 130051

ИГОР КОЈИЌ се огласи на Инстаграм прв пат откако српските медиуми објавија дека се разведува од Северина. Насмевнатиот Којиќ позираше со кученцето Џуро, а снимките од своето дружење со миленичето ги објави на својот Инстаграм профил.

Игор на фотографијата со кучето означи две девојки, Карла и Александра, но не е познато во какви односи е со нив.

View this post on Instagram

Gjura 🐶

A post shared by Igor Kojić (@igorkojic) on

Србите во последните денови пишуваа дека на љубовта на Игор и Северина и дошло крај и дека таа више не го носи венчалниот прстен. Наводно Којиќ сака да се смири со пејачката, но таа не попушта. Веќе делува дека тие двајца не живеат на иста адреса.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris