Игор се јави од Хрватска но без Северина: Друштво му прави друга девојка

13 септември, 2020
igor


Игор Којиќ на својот Инстаграм објави фотографија од Хрватска, на која позира со својата братучетка Катја, а во позадина е градот Скрадин. „Сестрата е подарок за срцето“, напиша кратко Игор заедно со фотографијата со Катја и покажа колку се блиски и поврзани. „Го имате најубавото место на светот, мојот роден Скрадин“, „Прекрасен си“, „Прекрасен си“, му пишаа фановите на Игор.

View this post on Instagram

Sestra je poklon srcu ❤️ #katjamilas

A post shared by Igor Kojić (@igorkojic) on

Иако е во Хрватска, Игор се уште нема објавено фотографија со Северина, ниту пак се знае дали се виделе. Според социјалните мрежи, парот не се видел веќе неколку месеци, откако од Белград се врати во Загреб, а потоа летуваше со семејството и пријателите во Далмација.

Popovic: Severina and Igor are forging an affair. That's why they did not  give him the baby

Со цел да ги замолчи натписите за проблемите во бракот за кои се шпекулираше долго време, Северина објави фотографија од нив заедно на крајот на јули и му го честиташе на Игор 33-от роденден.

Igor Kojić – Biografija 2020, Visina, Težina, Godište