“Имаш газе како божица”: Нивес Целзиус не престанува да провоцира!

30 април, 2020
nives

Нивес Целзиус секојдневно ги радува бројните следбеници на социјалните мрежи со голи фотки.

До сега на фановите им покажа како поправа, чисти, бои огради, готви, вежба, им помага на децата во училишните обврски, а неодамна дошол на ред и покривот на куќата.

И секако, фотка како се качува на скали, облечена во краток шорц, за која доби бројни коментари, од кои еден дека има задник како божица.

Иако многумина уживаат во фотките на Нивес, пред некое време имало и таков што ја искритикувал дека таа се здебелила во изолација, на што таа му одговорила дека работи на поправање и дека за уште некој килограм плус, ќе биде совршена.

Дека ваквите коментари не ја допираат се покажало и пред некое време кога објавила слика на која позира во тесен топ, а под фотографијата напишала “горда буцка”.

View this post on Instagram

Ponosna buckica 😜

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on