Адел е опседната со слабеење: Фановите се загрижени за нејзиното здравје, сигурни се дека е на чекор од анорексија!

18 февруари, 2020
adele

Иако ја покажува својата нова фигура, откако изгуби 45 килограми, јавноста остро ја критикува. Поради последните фотографии, фановите се сигурни дека Адел се опседнала со изгледот и слабеењето.

„Откако ослабе, исчезна насмевката од нејзиното лице. Ова не е старата Адел“, гласи еден од коментарите.

Пејачката е фотографирана додека излегува од еден фитнес центар и се чини дека секој ден станува сè послаба.

Насмевката по која е препознатлива не е ни видлива на овие фотографии.

Кружат приказни дека одлучила целосно да го елиминира шеќерот од нејзината исхрана за да не се најде во ситуација повторно да се здебели.

„Нејзиното исушено и бледо лице кажува доволно за нејзиното здравје“, додаде еден од обожавателите во полемиката околу изгледот на пејачката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi