Анастасија Ражнатовиќ објави ЖЕШКА ФОТОГРАФИЈА од својот кревет: Го запали интернетот во секунда

3 септември, 2020
anastasija 2

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ скоро секојдневно ги радува своите следбеници со нова фотографија.

Претходните денови тоа беа жешки фотографии од плажа и во костим за капење, а сега Ражнатовиќ објави видео од креветот, кога веќе се соблече и се подготви за спиење. Погледнете како изгледа.

Она што е сигурно е дека многумина се воодушевени од изгледот на Анастасија, и прашање е дали би можеле да спијат поради оваа убавица.