Арчи ќе биде постар брат! Меган ја потврди втората бременост!

6 јули, 2020
sdfsdfsdsdfsdf


Дека војвотката и војводата од Сасекс, 38-годишниот Меган Маркл и три години помладиот принц Хари очекуваат второ дете, се шпекулира со месеци, а според списанието „Стил“, поранешната актерка сега ја потврдила самата вест фалејќи се на близок круг пријатели.

Имено, како што откри неименуван извор за споменатите медиуми, 13 месеци откако се роди малиот Арчи, Меган и Хари откриле дека нивното семејство наскоро ќе се прошири, а 38-годишната жена решила да ја сподели добрата вест со нејзините најблиски. Исто така, изворот наведува дека Меган веќе го учи Арчи да го изговори зборот „бебе“ за да го подготви за помлад брат или сестра.


„Меган и Хари би сакале нивното второ дете да биде девојче, но тоа не значи дека ќе бидат разочарани ако Арчи добие помлад брат“, изјави извор за „Стил“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi