БИЈОНСЕ НАПРАВИ СЕЛФИ КАКВО ШТО ВИЕ НЕ СТЕ НАПРАВИЛЕ СО ГОДИНИ: Дали оваа фотографија ќе започне нов тренд?

27 август, 2020
b

Папараците неодамна ја фатија музичката дива Бијонсе (38), заминувајќи од фотосесијата за брендот Адидас, а притоа забележале нешто навистина необично.

Имено, пејачката реши да направи селфи на старомоден начин. Таа го вклучи мобилниот телефон и ја користеше задната камера, а не предната, исто како што правивме пред една деценија.