„Благодарам на советот“: Салма Хајек во најприродно издание, фановите со спротивставени мислења

21 февруари, 2020
Capture

Убавата актерка позираше на плажа, без трошка шминка, но наиде на некои негативни реакции.

Убавата актерка Салма Хајек често се огласува на Инстаграм, каде ја следат повеќе од 14 милиони корисници. Бидејќи оваа актерка се смета за една од најубавите во светот, не е ни чудо што нејзините објави привлекуваат големо внимание.

Овој пат, таа прикажа природно, едноставно, издание без шминка, па наиде на спротивставени реакции на фановите.

– „Премногу ботокс! Не ти треба, Салма“, е еден од коментарите.

Сепак, Салма, која не се огласува често во коментарите, мораше да одговори:

– Немам ботокс, но благодарам за советот, баш помислив дека е време – не му остана должна ниту Хајек.

View this post on Instagram

#wind #aire

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi