Брутален момент: Сопруг докажува дека бебето кое го носи неговата сопруга не е негово, а мажот со кого го изневерува е таму!

3 ноември, 2020
ccelebritiesCOMP-MA-BRUTAL-900x400

Застрашувачкото видео на кое се гледа како исмеваниот маж прави шокантни обвинувања пред гостите, како и човекот со кој тврди дека изневерувала.

A horrifying video has captured the moment a husband 'exposed his wife's affair' during a baby shower

Видеото е споделено на Редит и „Сан“ сè уште не е во можност да се потврди неговата автентичност. Според преводот на „Редит“, сопругот кој зборува шпански, и се обраќа на толпата велејќи: „Ова е мојот адвокат. Имаме овде документ. „Сите знаете дека очекувам момче. Еве, видете, имам тест за бременост, момци знаете дека ќе станам татко. Но, знаете што, момци занемаривте важен детал. „Еве доказ дека таа не е бремена 4 месеци, всушност е бремена 6 месеци“.

The wife's lover is attacked by fellow party guests at the shower
The scorned hubby even provides video evidence of their affair

Бидејќи идната мајка станува повозбудена, таа го моли сопругот да разговара со неа надвор, но решена да ја открие вистината на што тој продолжува. Адвокатот потоа им ја презентира на толпата снимките на кои се гледа како жената се појавува на кандр со својот љубовник – кој седи на соседната маса „Тоа не е мое дете, оваа забава е за овие двајца“, додава човекот. „Оваа забава не е за мене, туку за нив и јас ќе ја оставам така“. Забавата завршува со кавга додека сопругот заминува со сопругата што го брка а неговите гости го насочуваат бесот кон другиот човек.

The husband is accompanied by his lawyer
The event ends in a full blown fight
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi