Дали Владимир Путин e најбогатиот човек во светот?

21 јули, 2020
Дали е Владимир Путин најбогатиот човек во светот? Бил Гејтс? Пуфф… мало дете :)

Од кога се појави на светската политичка сцена, Владимир Путин предизвикува плејада пикантерии кои се кријат зад неговиот приватен живот. Но оваа, Путин како најбогат човек на планетата, се повеќе зазема свое место. Ако Доналд Трамп е проценет на 3.1 милијарди долари, што мислите , колку ,,тежи,, Председателот на Руската Федерација? Се е во рамките на теории на заговор, но како викаат старите: каде има дим има и оган:) Уживајте во видеото и во имотите на Путин проценети на преку 200- ДВЕСТА МИЛИЈАРДИ ДОЛАРИ 🙂

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi