Дебели и седи: Во 2004 година предвиодоа дека тимот од „Пријатели“ денес би изгледал вака!

21 јули, 2020
friends

ПРЕДВИДУВАЊЕТО НА ИДНИНАТА е омилено хоби на луѓето уште од памтивек. Па така луѓето успеаја да се придружат на различни толкувања, во обид да откријат како ќе изгледаат ѕвездите еден ден.

Пред 16 години, екипата на серијалот „Пријатели“ беше на врвот на својата популарност, и немаше поинтересни луѓе во светот. Затоа, едно списание одлучи да направи компјутерски предвидувања за тоа како ќе изгледаат Кортни Кокс, Џенифер Анистон, Лиза Кудроу, Дејвид Швимер, Мет Лебланк и Метју Пери во 2024 година.

Со оглед на тоа што до тогаш имаме уште четири години, конечно можеме да ги споредиме овие компјутерски симулации со реалноста.

Некој се сети на таа статија и ја објави на Твитер, давајќи ни добра доза на смеа.

Еве како изгледа славната шестoрка денес:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi