Девојката погледнала низ прозорецот и што да види…Останала вкочанета и преплашена! Ова е најморничавата глетка која ги исплаши сите!

26 ноември, 2020
852179_prozor1_ls

Морничавата глетка ја престраши девојката што гледаше телевизија
Една девојка на Твитер сподели момент кога се преплашила поради фигурата што се појавила на прозорецот.

Корисничка на Твитер по име „august_reigns“ вели дека за малку ќе истрчала од дома гола кога ја видела страшната глетка на нејзиниот прозорец.

Демонската монахиња всушност беше одраз на сликата од телевизорот на прозорецот. Се работи за монахињата од филмот „A Nun’s Curse’“ во 2019 година.
Таа вели дека никогаш не била толку исплашена.

Нејзината објава има над половина милион лајкови и илјадници коментари, а многумина напишаа дека целосно ја разбираат.

-Јас скоро бев спремна да си одам од оваа куќа, гола и сè – напиша таа покрај фотографијата што ја објави.

-Јас би побегнал пред да сфатам дека тоа е одраз – напиша еден човек, а многумина коментираа дека сега нема да можат да заспијат откако ја виделе нејзината фотографија на Твитер.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi