Двете спортистки седум месеци по венчавката проговорија за принова

16 јули, 2020
дфгв


Американските фудбалерки и репрезентативки Али Киригер и Ешлин Харис застанаа пред олтарот кон крајот на минатата година и го изговорија својот судбоносното „да“. Сега, по седум месеци уживање во брачниот живот, честопати се прашуваат за проширување на семејството. Ова е причината зошто во нивното последно интервју за „Алура“ открија дека размислуваат да имаат бебе кое ќе им се придружи во семејството. Без двоумење, тие откриле колку го сакаат тоа, но исто така зборувале и за проблемите што доаѓаат со него.


Ние зборуваме многу за идејата да имаме деца. Несреќниот дел од тоа е што некој ќе мора да стави крај на својата кариера, што не е фер “, рече Ешлин на почетокот. Обете многу ја сакаме нашата работа и чекаме целиот живот за овие моменти. Одвојување година за бременост … Во моментот не гледам каде се вклопува, така што едвај имаме слободно време за викендот “, истакна таа подолу и призна дека размислуваат за сурогат, па дури и посвојување.

„И тоа е тешко, затоа што во тој случај прашањето е каде одиме со детето, дали ќе го„ влечеме “цело време со нас, каде и да одиме. Само ќе укажеме на фактот дека сме биле дома само седум дена во последните три месеци “, рече Ешлин искрено.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi