Џејми Оливер и сопругата Џулиет го загубија бебето

17 јули, 2020
иојј

Поранешната манекенка, 45-годишната Џулиет Нортон, попозната како сопруга на славниот британски готвач, 45-годишниот Џејми Оливер, беше изненадена од тажното откритие дека имала три спонтани абортуси од последната бременост, пред четири години.

Jamie Oliver


Имено, како дел од емисијата „Made by Mammas“, Џулиет искрено зборуваше за проширување на семејството, а потоа откри како таа и нејзиниот сопруг, кои имаат пет деца, изгубиле три бебиња во последните неколку години. „Навистина би сакала да имам шест деца, но со оглед дека имав три спонтани абортуси по раѓањето на Ривер, а последното беше пред само три недели, не знам дали тоа ќе се случи. Сакам, но не сум сигурна дека ќе успееме “, рече 45-годишната Џулиет.

Jamie Oliver
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi