Ентони Хопкинс објави стара слика од детството: „Направивме се како што треба, дете“

26 ноември, 2020
image-86

Познатиот актер Ентони Хопкинс (82) објави стара фотографија од неговото детство и напиша нешто што воодушеви и инспирираше многумина.

Имено, Ентони ја сподели својата фотографија на својот Инстаграм профил кога беше мал.

Ова е моето потекло и често си велам: „Направивме се како што треба, дете“ – напиша легендарниот актер во описот на фотографијата.

Неговата објава предизвика бројни реакции и ентузијазам и тие му рекоа дека „направиле многу повеќе отколку што треба“.

„Ова мало момче продолжува да инспирира“, „Многу повеќе отколку што треба, господине“, „Тој инспирираше илјадници деца“, „Остана истата насмевка“, се некои од коментарите под објавата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi