(ФОТО) Бела наметка и бујно деколте: Лила во опуштено издание

16 декември, 2020
lila (1)

Македонската ТВ водителка, Лила Филиповска како и секогаш така и овојпат привлече огромно внимание на социјалната мрежа Инстаграм.

Лила на Инстаграм овојпат објави фотографија на која е облечена само во бела свилена наметка со венче на главата, во преден план нејзиното бујно деколте.

Фотографијата за брзо време собра огромен број лајакови и бројни коментари.