Ги видела како се бакнуваат. Меган ја обвинила Камила дека го изневерува Чарлс

25 јули, 2020
dsdsdsdsd


Со години се пишуваше дека пристигнувањето на сопругата на 35-годишниот британски принц Хари во кралското семејство не било поздравено со најголем ентузијазам. Покрај тоа што е Афроамериканка, Меган Маркл е три години постара од нејзиниот сопруг, а според списанието Глобус, нејзината возраст била активирањето што предизвикало голема кавга помеѓу неа и 73-годишната Камила, војвотката од Корнвол и сопругата на принцот Чарлс.

Camilla

Имено, како што неименуван извор им кажал на споменатите медиуми, нетолеранцијата на двете војвотки ескалирала кога Меган и Хари го повикале остатокот од семејството за да им открие дека чекаат нов член. Добрата вест Камила, наводно, ја расипала со консумирање алкохол и на крајот несоодветен коментар што и ’го дала на тогашната мажена сопруга на принцот Хари, велејќи дека е премногу стара за да има деца.

Camilla

Коментарот, според изворот, многу ја налутил поранешната актерка, која решила вербално да ја нападне маќеата на нејзиниот сопруг и да им открие на сите собрани дека има љубовник. „Меган изјави дека е време да ги откриеме најдлабоките тајни на Камила – таа го изневерува принцот Чарлс. Сите во собата беа шокирани, а Чарлс и ’рече да го заврши она што го започна. Меган тогаш рече дека видела 73-годишна жена како се бакнува со непознат маж додека нејзиниот сопруг читал книги во удобноста на својот дом “, рече изворот и додаде дека Меган стоела цврсто зад нејзините зборови, тврдејќи дека мажот е љубовник на Камила.

Camilla
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi