Го покажа најдоброто од себе – ги „растопи“ фановите со жешките фотографии на плажа

8 јули, 2020
тѕтѕтѕтѕ


Русокосата инфлуенсерка Тами Хемброу ја следат повеќе од 11 милиони луѓе на Инстаграм, кои се среќни што им покажува фотографии од нејзините бујни облини секогаш кога ќе ја искористи можноста. 26-годишната ѕвезда на Инстаграм позираше на плажа и со последната серија фотографии што ги објави, таа навистина ја крена температурата на социјалните мрежи.

View this post on Instagram

Cheer up~slow down~chill out

A post shared by Tammy 🐚 (@tammyhembrow) on

„Дали сè уште мислите за мене?“, Напиша убавицата во описот на фотографиите, а многу на обожаватели ја преплавија со комплименти.

Тами е една од најпопуларните австралиски инфлуенсери и фитнес гуруа. Во неодамнешното интервју, таа истакна дека јаде на секои два до три часа за да ја одржи својата беспрекорна линија, а денот започнува со протеински шејк.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi