ГОДИНИТЕ НЕ И МОЖАТ НИШТО! Бомба фотографија! Памела позираше во тесно бикини, градите во преден план!

22 август, 2020
pamela

Во една прилика, таа истакна дека и самата се чувствува несигурна, како и дека смета дека мажите не ја сакаат, но откако се сликала за списанието „Плејбој“, се случил пресврт.

Памела објави фотографија на својот Инстаграм каде позираше во многу предизвикувачка поза во костум за капење.

„Јас креирам нови костими за капење“, напиша таа во коментар под фотографијата.

View this post on Instagram

Creating new bathing suits 🐬

A post shared by Pamela Anderson 🌸 (@pamelaanderson) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris