Гвинет организираше гламурозна забава, но имаше едно необично барање: Поканетите морале да ги испочитуваат овој неочекуван услов!

24 февруари, 2020
gvinet

Гвинет Палтроу организираше ексклузивна забава во Беверли Хилс, а сите поканети ги замоли да дојдат со целосно чисто лице – без трошка шминка.

Актерката покани голем број колешки и пријателки како Кејт Хадсон, Деми Мур, Рејчел Зои и Александра Грант, а повод беше новата колекција за нега на кожа на славната актерка.

Пријателката на Гвинет, Кели Сојер призна дека на почетокот не била воодушевена со идејата да се појави без шминка, но другите гости, како Деми Мур, која дојде со ќерката Румер Вилис (31), рече дека ова е единствена можност конечно малку да се опуштат и да заборават на тешката шминка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi