29 февруари, 2020

Радио

Таа ги покажа своите атрибути.

Бијонсе и Џеј Зи се еден од најмоќните парови во музичката индустрија, а многумина се согласуваат дека немаат конкуренција. Тоа е така, што се однесува и до стилот, со појавување на забавата Клив Дејвис, која традиционално се одржува во пресрет на Греми наградите.

Популарната пејачка во многу едноставен и елегантен црвен фустан го нагласи бујното деколте, а имаше и длабок шлиц што скоро стигна до нејзината половина, па дискутабилно е дали воопшто носеше долна облека.

Колку беше воодушевена од тоа што го носеше сведочи серијата фотографии што таа ги објави на својот Инстаграм профил.

“Ние сме толку среќни што никогаш не паузиравте и заминавте во пензија. На крајот на сето ова, сакам да им се заблагодарам на Бијонсе и Џеј Зи што ни се придружија”, кажа Дејвидс на сите.

Остави коментар

Почетна // Забава // И овој пат пејачката ја изврши домашната задача на своите колеги: Бијонсе се појави во црвен фустан без долна облека!
Горе