Иако е миленичка на семејството, еден член сепак повеќе ја сака Меган отколку Кејт

5 јули, 2020
jhbjn

Меѓусебната нетрпеливост и војната меѓу двете војвотки, 38-годишната Меган Маркл и нејзината врсничка Кејт Мидлтон, се пишува со години. Иако медиумите во повеќето случаи објавија дека Меган се бори да биде рамноправна Кејт која ужива во епитетот на фаворит за кралско семејство, магазинот „Стар“ сега пишува дека еден член сè уште ја претпочита сопруга на принцот Хари што ја прави Војвотката од Кембриџ уште повеќе лута на нејзината снаа.


Имено, како што откри неименуван извор за споменатите медиуми, Кејт неодамна откри дека 71-годишниот принц Чарлс повеќе ужива во друштвото на сопругата на неговиот помлад син, што во голема мера ја разочарало и дополнително ја оштетило нејзината врска со Меган. Причината за однесувањето на Чарлс, според изворот, лежи во фактот дека Меган е многу попристапна и шармантна од Кејт, што му овозможува на Чарлс да има порелаксирана и поприродна врска со поранешната актерка отколку што има со сопругата на неговиот постар син.

Од друга страна, Меган Маркл и принцот Хари, кои имаат едногодишен син Арчи, се во брак само две години. Откако оваа година објавија дека се повлекуваат од кралството и заминуваат во Америка, многумина ја припишувале одлуката на поранешната актерка и ја нападнале за тоа затоа што таа го одвоила принцот од неговото семејство.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi