31 мај, 2020

И покрај тоа што и се случи непредвидена ситуација, не ја тргна насмевката од нејзиното лице!

Актерката Скарлет Јохансон важи за една од најубавите актерки во светот на Холивуд. Во последно време ѝ предвидуваат и дека ќе добие Оскар, но ја рангираат и во најубавите облечени жени на црвениот тепих.

Сепак, најновиот крах докажува дека и најуспешните жени се сосема обични жени, од крв и месо. Поточно, Скарлет е фотографирана по наградите БАФТА, а очигледно е дека нејзините чорапи не издржаа до крајот на вечерта.

Иако и се случи ноќната мора на секоја жена, Скарлет беше насмеана пред собраните папараци како вистински професионалец.

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Им се случува и на најубавите холивудски ѕвезди! Скарлет Јохансон пред папараците доживеа ноќна мора!
Горе