Инфленсерката сосема ГОЛА! Таа носеше фустан под кој не се носи долен веш!

20 септември, 2020
ггггухуги

Тами дефинитивно не се срами од своите облини

Фитнес-инфлуенсерката и моделот Тами Хембру од Австралија се чини дека воопшто не е срамежлива кога станува збор за покажување на нејзините облини.

Тами Хембру неодамна отиде на забава со своите пријатели, а својот аутфит го ткри на својот Инстаграм профил.

Атрактивната русокоса реши да облече многу краток розов фустан.

Сексапилната креација има исклучително едноставен крој кој ја следи линијата, но истовремено целосно го открива грбот и го нагласува деколтето.

Длабокиот шлиц во бутот откри дека инфлуенсерката воопшто не носи долна облека.

Може да се каже дека Тами е многу храбра бидејќи се осмели да се појави во овој секси фустан.

Неспорно е дека инфлуенсерката навистина има убава фигура, и таа вели дека, за да ја одржи, тренира најмалку три пати неделно.

Дали би се осмелиле да излезете во ваков фустан?