Карди Би објави провокативен танц на Јелена Карлеуша на Инстаграм!

2 октомври, 2020
карди

Јелена Карлеуша настапи во Охрид на почетокот на септември. Со цел да го објави нејзиниот настап на белградскиот сплав „Порт“, што се одржа на 16 септември,

Ј.К објави видео на Инстаграм каде провокативно игра.

Дали сте добри вечерва? П.с. (ова се снимки од неодамна одржаниот концерт во Охрид, а вечерва е редот на Белград …) – напиша Карлеуша и ја обележа Карди Б.

Снимката во приказната стигна до американската раперка, кој ја сподели на Инстаграм.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum