Кејт и Вилијам неутешни: „Изгубивме сакан член на семејството“

23 ноември, 2020
profimedia-0503248288


Војвотката и војводата од Кембриџ, 38-годишната Кејт Мидлтон и 38-годишниот принц Вилијам, ја споделија тажната вест преку нивниот официјален профил на Инстаграм што растажи многу фанови на овој кралски пар.

„За жал, минатиот викенд почина нашето сакано куче Лупо. Тој е срцето на нашето семејство во последните девет години и ќе ни недостасува неописливо “, напиша парот под фотографијата на сакано милениче кое веќе не е со нив.


„Жал ми е за ова. Да се ​​изгуби милениче кое е дел од семејството никогаш не е лесно “,„ кучињата се толку убави животни, оваа вест ми го скрши срцето “,„ многу ми е жал за вашата загуба, Лупо беше прекрасен “, се дел од коментарите.

Kate Middleton
Kate Middleton
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi