Кејт на сите начини се обидува да спречи нова катастрофа во семејството!

15 јули, 2020
kejt

Откако списанието „ Life&Style “ излезе во јавноста минатата недела со информации дека војвотката и војводата од Кембриџ, придружувани од нивните три деца, ќе патуваат во посета на 38-годишната Меган Маркл и 35-годишниот принц Хари во Лос Анџелес, многумина мислеа дека двата парови „ги закопаа борбените секири“. Сепак, како што пишува истото списание, работите не се толку „чисти“, така што оваа посета нема да помине без тензии.

Meghan Markle

Имено, како што открива извор за споменатите медиуми, иако тие ќе ги посетат , тие нема да престојуваат во домот на војвотката и војводата од Сасекс. „Кејт сака да биде блиску до плажата и исто така сака да го има својот мир. Војвотката ја цени својата приватност, па затоа реши да изнајми ранч во Малибу за време на посетата на Америка. Таа смета дека е паметно да имаат свој простор во случај да има кавги или нешто да ескалира меѓу паровите “, рече изворот.

Meghan Markle Kate Middleton

Исто така, споменатите медиуми тврдат дека кралската двојка и покрај сè, нема да штеди на семејниот одмор. „Со оглед на тоа што помина долго време откако не биле на одмор, тие не се колебаат да потрошат малку повеќе пари за да уживаат“, заклучи неименуван извор, додавајќи дека војвотката и војводата од Кембриџ, во во друштво на шестгодишниот принц Џорџ, петгодишната принцеза Шарлот и двегодишниот принц Луис ќе патуваат до Америка со приватен авион.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi