Кејти Холмс го освои срцето на познатиот готвач и на неговото семејство

30 септември, 2020
katie


Кети Холмс и Емилио Витола Jуниор. тие не се одделуваат едни од други, и по страсните бакнежи на улица сега уживаа на ручек со неговиот татко.

Новопечената двојка е видена неколку пати како разменуваат страствени бакнежи на улица додека сега ручаа во ресторанот на Емилио во Њујорк со неговиот татко. Актерката и готвачот уживаа во специјалитетот, како што се гледа на фотографиите, а се чини дека направи пауза од работата за да се дружи со својата девојка. Кејти ги покри очите со очила за сонце за да не ја препознаат, но таа не можеше да се сокрие. Според американските медиуми, врската помеѓу Холмс и Витола напредува брзо, па таа веќе се сретнала со неговото семејство. Изгледа дека никој не жали за свршеницата на Емили, Рејчел Емонс (24), која готвачот ја напушти бесмислено преку СМС кога неговите фотографии со Кејти се појавија во јавноста.

Рејчел дозна за својата измама преку медиумите и остана во шок бидејќи живееја заедно и се подготвуваа за венчавката. На крајот на краиштата, таа се врати кај родителите и ја боли постојано да гледа фотографии од Емили и Кејти додека разменуваат нежности во јавноста.

Новиот партнер на Кејти Холмс ја прекратил врската со својата поранешна  девојка преку СМС-порака на чекор пред венчавката - MакMода

Јавноста беше изненадена од однесувањето на Холмс, која претходно ја нарекуваа „мила“ и коментираше дека таа сега преферира прекар на фатална заводничка и уништувач на врски.