Кети Пери и Орландо Блум ја украсуваат просторијата и го одбројуваат раѓањето на бебето

19 јуни, 2020
јхуиоио

Извор близок на славната двојка откри дека остануваат уште неколку недели до раѓањето на ќерката на Кети Пери и Орландо Блум. Така, тие брзо ја подготвуваат просторијата за своето прво дете.

„Кети ја украсува просторијата и се забавува во нивниот дом во Лос Анџелес“, изјави извор близок на 43-годишниот актер Орландо Блум за магазинот „People“.

Блум од бракот со Миранда Кер има деветгодишен син Флин, па ова ќе му биде второ дете, додека Кети за прв пат ќе стане мајка.

„Орландо и Кети сакаат да останат на плажа, па честопати се возат по брегот и уживаат во прекрасните погледи“, додава изворот.

Пери и Блум се во врска од 2016 година, а бременоста ја објавија во март во спотот за песната Never Worn White. Таа се појави во неа бремена и многу брзо ги потврди гласините.

„Кети е малку нервозна за породувањето додека се приближува нејзиниот датум“, рече изворот.

Двојката планирала летна свадба во Јапонија, но истата била откажана поради пандемија на коронавирус.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi