Контроверзната актерка продава интересен подарок за Божиќ: Ако сакате, можете да направите вибрирачка реплика на пенисот што ви се допаѓа!

26 ноември, 2020
Elle Women in Hollywood, Arrivals, Four Seasons Hotel, Los Angeles, USA - 14 Oct 2019

Со помош на сетот можете да направите идентична вибрирачка реплика на вашата машкост за да може вашата партнерка да ужива „со вас“ и додека не сте со неа.


По свеќата со мирис на вагина се распродаде за неколку минути, Гвинет Палтроу се обидува одвреме-навреме да донесе подеднакво контроверзен производ на својата веб-страница Goop.

Исто така, на страницата може да се најдат препораки за купување подароци, како што водич за Goop за љубовниците. Оваа година, апсолутен хит на таа рубрика е т.н. Clone-A-Willy односно сет за правење реплика на нечија мажественост со вграден вибратор чија цена е околу 40 евра.

Актерката очигледно ги погоди желбите на своите читатели бидејќи производот е скоро распродаден и е достапен во неколку различни тонови на кожата.

„Овој сет ви овозможува да направите идентична, живописна вибрациска реплика на машкоста на вашиот партнер за да можете да уживате додека тој е надвор од градот. Претерано? Да. Забавно? Секако. Вреди да се погледне изразот на лицето кога ќе го распакуват? Сто проценти “, гласи описот на производот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi