Крај на една од најголемите љубовни приказни. И по 28 години Кели и Џон се сакаа како и првиот ден

14 јули, 2020
сдфсдфсд


Дури и 28 години подоцна, љубовта не умрела

И после сите неуспеси и успеси, трагедии и среќа, Џон и Кели останаа лудо вљубени еден во друг.

На 5 септември минатата година, тие ја прославија својата 28-годишнина од свадбата со објавување емотивна заедничка слика на Инстаграм. – Среќна годишнина на мојата убава сопруга – напиша Траволта во тоа време, додека Кели беше малку подетална на својот Инстаграм профил. – Мојот најмил Џон, најубавиот човек што го познавам. Ми даде надеж кога се чувствував изгубено, ме сакаше стрпливо и безусловно … Ме натера да се смеам посилно од кое било човечко суштество некогаш … Сподели со мене најубави подеми и падови …Ти си сон и ми ги направи животот толку убав! И верувам на твојата љубов бескрајно … Знам со тебе дека секогаш ќе бидам добра, без разлика што ќе се случи … те сакам засекогаш и целосно – напиша тогаш Кели.

Тажен крај на голема loveубовна приказна Во неделата, на 12 јули 2020 година, Траволта на Инстаграм објави дека неговата сакана сопруга починала на 57-годишна возраст, по двегодишна битка со рак на дојка. – Нејзината љубов и живот ќе бидат запаметени засекогаш – напиша незапирливиот актер.

View this post on Instagram

Happy Easter everyone!!

A post shared by John Travolta (@johntravolta) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi