Кралицата му понуди на Хари пробен период после кој би можел да се врати во кралството, Хари веднаш одби!

29 јули, 2020
ѕуијк


Принцот Хари бил толку нестрплив да го напушти кралското семејство што веднаш ја одбил понудата за пробен период, по што би можел да се врати во Велика Британија по Мегзит, тврдат извори. Членовите на судот инсистирале на ревизијата, како и на другите жители на кралството, додека кралицата му рекла на Хари да се врати ако се премисли. Сепак, Војводата од Сасекс сакаше нов почеток. „Тој беше решителен против пробниот период“, тврдат изворите.

Принцот Хари и Меган Маркл со уште една тужба против папараците ...

Се верува дека Хари бил против таа идеја, затоа што потекнува од „институција“, а тој се плашел дека пробниот период ќе ја намали нивната одлука да го напуштат кралското семејство, истовремено дозволувајќи им на медиумите да пишуваат за да можат да се вратат на суд. „Хари никогаш нема да признае дека тоа е грешка“, тврдат изворите. Нова биографија која кружи во Велика Британија зборува за тоа како Хари често бил „фрустриран“ затоа што тој и Меган биле во сенка на неговиот татко и брат.

Принцот Хари и Меган Маркл ќе држат говори како Обама | Независен ...
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi