Криси не се туширала 2 месеци по абортусот: На Instagram објасни зошто…

6 декември, 2020
527311435fca35b077603785729205_w640

Сликите многу не потресоа, а после тоа таа се огласи неколку пати и пријави во јавноста низ што минуваа таа и Џон Леџенд. Така, Криси сподели слика под тушот, објавувајќи дека е првпат по два месеци да се истушира.

На почетокот звучи уште пострашно, бидејќи како што објави на својата сторија на Инстаграм, тоа е вистинска мала победа за неа. „Само што се истуширав за прв пат во последните два месеца или нешто слично.

Сепак, таа исто така објасни дека се капела исклучиво во када од абортусот затоа што не била физички во состојба да стои под туш. Покрај тоа, таа често објавува фотографии со своите деца.

Таа неодамна изјави дека е подобра и дека кога ќе остари овие два месеци ќе ги гледа како брутални, тажни денови, предизвикувачки физички и психички болни.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi