Љубовната приказна на Ронално и Џорџина: Поради него секогаш спијам во секси долна облека!

17 ноември, 2020
pjimage-2020-11-16t145032-996


Еден обичен ден во 2016 година, Кристијано Роналдо (35) одлучи да ја зголеми својата веќе голема колекција облека. Тој влезе во продавницата на Гучи во центарот на Мадрид и како што веќе се случи кога ќе влезете во продавницата, еден од работниците дојде кај него и го праша „Како можам да ти помогнам?“. Тој се насмевна, влезе во лесен разговор со неа, купи што сакаше и си замина …


– Се тресев кога го видов. Веднаш ми го привлече вниманието. Запали искра во мене – Џорџина Родригез (26) се присети на нејзината прва средба со Роналдо неколку години подоцна.


Еден ден подоцна, случајно, тврди Џорџина, се сретнале на моден настан. – Тогаш можевме да разговараме во опуштена атмосфера. Не бев на работа, затоа бев поприродна. Тоа беше, за двајцата, љубов на прв поглед – рече таа во една прилика. Не им требаше долго на шпанските медиуми да ја лоцираат новата љубов на Роналдо


Две години подоцна, нивната врска се соочи со голем предизвик. Една девојка го обвини Роналдо дека ја силувал во Лас Вегас во 2009 година. Роналдо тврдеше дека сексот е со согласност, а Џорџина објави дека нејзиниот Кристијано е чист и дека никогаш нема да направи такво нешто. Обвинувањата не „стигнаа“, Џорџина и Роналдо се вратија во нивната реалност и продолжија да живеат „нормално“.

И, како е да се живее со Роналдо, еден од најдобрите фудбалери во последните децении? Само Џорџина го знае одговорот на тоа прашање, а со задоволство го сподели со британските медиуми пред две години.


Да се ​​биде партнер на некој толку познат не е лесно, но јас никогаш не би го променила тоа. Она што го чувствувам за него е неописливо. Заедно сме посилни и посветуваме големо внимание на меѓусебното почитување. Но, не смееме да го занемариме ниту заведувањето. Ова е многу важен дел од секоја врска. И јас секогаш спијам во секси долна облека – изјави Џорџина

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi